O nas

  • Jesteśmy otwarci na konsultacje, które sprawią że pisanie prac licencjackich, pisanie prac doktorskich oraz innych może przebiegać sprawniej. Będąc w stałym kontakcie (telefon, e-mail) z klientem, możemy regularnie wymieniać informacje i uwzględniać sugestie. Dzięki temu tworzymy produkt zgodny z Twoimi życzeniami i potrzebami.
  • Posiadamy wyższe wykształcenie doktorskie i magisterskie, a także współpracujemy ze specjalistami z różnorodnych dziedzin, dzięki czemu możemy przyjmować wszystkie zlecenia, niezależnie od tematyki i stopnia złożoności problemu naukowego.
  • Posiadamy pełną znajomość programów edukacyjnych i naukowych, a także wymogów na uczelniach i w szkołach średnich – można bez obaw powierzyć nam każde zadanie edukacyjne.
  • Przyjmujemy wszelkie zlecenia związane z pisaniem prac, tworzeniem opracowań naukowych, przeprowadzeniem badań, gromadzeniem literatury, pisaniem tekstów (artykułów, wniosków, opinii). Mamy świadomość że napisanie pracy licencjackiej nie jest łatwe dlatego nasza działalność dotyczy doradztwa i konsultacji edukacyjnych  oraz redagowania i korekty tekstów wszelkiego rodzaju.

Co nas wyróżnia?

  • Dzięki wieloletniemu doświadczeniu naszych specjalistów oraz za sprawą współpracy z fachowcami z dziedzin ścisłych i humanistycznych pisanie prac dyplomowych i zaliczeniowych realizowane jest rzetelnie i na najwyższym poziomie naukowym. Dzielimy się z Tobą wiedzą i umiejętnościami, by ostatecznym rezultatem było obustronne zadowolenie.
  • Podczas pisania pracy licencjackiej, inżynierskiej, magisterskiej lub innej pracy zaliczeniowej uwzględniamy przede wszystkim dobro naszych klientów, zapewniając pomoc odpowiednią do Twoich potrzeb oraz niezbędną do rozwiązania każdego zagadnienia i problemu naukowego – obojętnie, czy chodzi o pomoc w doborze źródeł i analizie, czy o poprawne sformułowanie myśli i wiedzy lub jej edycję. Robimy to kompleksowo. Podejmujemy wszelkie starania, aby współpraca z nami była w pełni satysfakcjonująca – tak buduje się zaufanie!

Skontaktuj
się z nami

W sprawie wyceny, konsultacji, wątpliwości lub jakiejkolwiek innej. Odpowiedzi udzielamy zazwyczaj w ciągu 24 godzin.

Centrum Pism i Porad Naukowych Sp. z o.o.
ul. Witolda 3, 26-600 Radom
REGON: 363819813
NIP: 7962971064
KRS: 0000604350